שאלות ותשובות

 • ייעוץ השקעות הינו רשיון מטעם הרשות לניירות ערך בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות וניהול תיקי השקעות התשנ"ה 1995. על יועץ השקעות לעמוד בדרישות החוק וכן להיות מבוטח בביטוח אחריות מקצועית

 • לא! בשום פנים ואופן לא!

  כספי תיק ההשקעות/פקדונות/חסכונות נשארים בבנק בו אתם פועלים

 • יועץ השקעות פרטי עונה על כל צרכי הלקוח ללא תלות בגוף שמעסיק אותו (בנק) ולכן יכול לחשוף בפני הלקוח מגוון רחב מאוד של אפשרויות השקעה, הן קרנות נאמנות והן פקדונות וחסכונות המוצעים בכל הבנקים.

  כמו כן, יועץ השקעות פרטי מחויב כל העת לתוצאות תיק ההשקעות שלכם שהרי אתם משלמים את שכרו. יועץ ההשקעות בבנק מקבל את שכרו מהבנק ומציע לכם בעיקר את מוצרי הבנק ואת האינטרס של הבנק/

 • הבדל מהותי. מנהל תיקים בחברת השקעה פועל בחשבון הבנק שלכם על פי ראות עיניו ומרוויח מפעולות בחשבון שלכם או מנכסים פיננסים בהם הוא משקיע את כספכם. בפני מנהל תיקים, כמו גם יועץ ההשקעות בבנק, עומד אינטרס נוסף פרט לאינטרס שלכם – מכירת מוצרים פיננסים שונים ועמידה ביעדי מכירה.

  כמו כן, מנהל תיקים פועל בצורה רוחבית לפיה הוא מבצע פעילות עבור מספר לקוחות רב ולא עבור הלקוח הבודד.

  שימו לב: אני מציע לכם ייעוץ השקעות אישי, אובייקטיבי ובלתי תלוי – אובייקטיביות ואי תלות מוחלטת בבחירת הנכסים הפיננסים השונים שיהיו מותאמים בדיוק לאופי ולפרופיל הסיכון  שלכם. 

 •  

  כן. אתם מעסיקים אותי ואתם היחידים שמשלמים את שכרי. כיועץ השקעות פרטי איני מקבל שכר מבנק, מבית השקעות או מחברת ביטוח, או מכל גוף פיננסי אחר.

  אנו מאמינים שעל שרות טוב ומקצועי ראוי לשלם.

   

 • ייעוץ השקעות בלבד. ייעוץ ההשקעות בבניית תיק השקעות וליווי פיננסי כולל שיתאים לצרכים שלכם. כמו כן אנו פורסים בפניכם את כלל אפשרויות הפיננסיות הטובות ביותר הקיימות וכן בניית אסטרטגיית פעולה בלתי תלויה.

 • לא. ייעוץ השקעות ניתן ללא קשר היכן מנוהל חשבונכם (בנק או בית השקעות) וללא צורך במתן יפוי כוח.

  אתה בעל החשבון ואתה בוחר היכן לנהל אותו וליועץ ההשקעות הפרטי אין נגישות בשום דרך לחשבון זה.

  עם זאת, במידה ותהיה דרישה אחרת שלכם – ניתן לפעול גם עם ייפוי כוח שלם או חלקי.

   

 • דרכנו פשוטה ונגישה מאוד.

  לאחר פגישה ראשונית ובחינת כל הצרכים נבנה עבורכם תיק השקעות או תיק חיסכון שיהיה הטוב והמתאים ביותר. לאחר השלמת העבודה נעביר לכם מסמך מפורט – פרוטוקול ייעוץ – ובו הוראות פעולה אותם ניתן לבצע מול הפקיד בבנק או מנהל התיקים שלך. במקביל תעברו למעקב שוטף שיבחן בכל רגע נתון האם תיק ההשקעות שלכם מתפקד כראוי.

 • לאחר שהותאם עבורכם הפרופיל הפיננסי המתאים מתחיל התהליך השוטף בו אני עוקב אחר ביצועי תיק ההשקעות ויוזם איתכם קשר חודשי \ דו חודשי לעדכונים או לשינויים רלוונטיים. כמובן שעומדת לכם הזכות ליזום איתי קשר בכל עת לשאלות או הבהרות לגבי המצב הפיננסי שלכם.

השאר פרטים, הקפה עלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

גיא חזן will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.

צרו קשרטלפון

077-2042600

050-8372505

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

גיא חזן will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guyhazan/public_html/wp-includes/functions.php on line 3770