יועץ השקעות פרטי – אובייקטיבי ובלתי תלוי

טלפנו: 077-2042600 נייד: 050-8372505

שאלות ותשובות

  • איך יכול להיות ייעוץ השקעות מחוץ לבנק?

תשובה: ייעוץ השקעות הינו רשיון מטעם הרשות לניירות ערך בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות וניהול תיקי השקעות התשנ"ה 1995. על יועץ השקעות לעמוד בדרישות החוק וכן להיות מבוטח בביטוח אחריות מקצועית.

  • האם נותנים ליועץ ההשקעות הפרטי את תיק ההשקעות/פקדונות/חסכונות שלי?

תשובה: לא! בשום פנים ואופן לא!

כספי תיק ההשקעות/פקדונות/חסכונות נשארים בבנק בו אתם פועלים

  • מה ההבדל בין יועץ השקעות פרטי לבין היועץ בבנק?

תשובה: יועץ השקעות פרטי עונה על כל צרכי הלקוח ללא תלות בגוף שמעסיק אותו (בנק) ולכן יכול לחשוף בפני הלקוח מגוון רחב מאוד של אפשרויות השקעה, הן קרנות נאמנות והן פקדונות וחסכונות המוצעים בכל הבנקים.

כמו כן, יועץ השקעות פרטי מחויב כל העת לתוצאות תיק ההשקעות שלכם שהרי אתם משלמים את שכרו. יועץ ההשקעות בבנק מקבל את שכרו מהבנק ומציע לכם בעיקר את מוצרי הבנק ואת האינטרס של הבנק.

  • מה ההבדל בין יועץ השקעות פרטי לבין מנהל תיקים בחברות השקעה?

תשובה: הבדל מהותי. מנהל תיקים בחברת השקעה פועל בחשבון הבנק שלכם על פי ראות עיניו ומרוויח מפעולות בחשבון שלכם או מנכסים פיננסים בהם הוא משקיע את כספכם. בפני מנהל תיקים, כמו גם יועץ ההשקעות בבנק, עומד אינטרס נוסף פרט לאינטרס שלכם – מכירת מוצרים פיננסים שונים ועמידה ביעדי מכירה.

כמו כן, מנהל תיקים פועל בצורה רוחבית לפיה הוא מבצע פעילות עבור מספר לקוחות רב ולא עבור הלקוח הבודד.

שימו לב: אני מציע לכם ייעוץ השקעות אישי, אובייקטיבי ובלתי תלוי – אובייקטיביות ואי תלות מוחלטת בבחירת הנכסים הפיננסים השונים שיהיו מותאמים בדיוק לאופי ולפרופיל הסיכון  שלכם. 

  • האם שרות ייעוץ השקעות פרטי כרוך בתשלום?

תשובה: כן. אתם מעסיקים אותי ואתם היחידים שמשלמים את שכרי. כיועץ השקעות פרטי איני מקבל שכר מבנק, מבית השקעות או מחברת ביטוח, או מכל גוף פיננסי אחר.

אנו מאמינים שעל שרות טוב ומקצועי ראוי לשלם.

  • מה השרות אותו אתם מציעים?

תשובה: ייעוץ השקעות בלבד. ייעוץ ההשקעות בבניית תיק השקעות וליווי פיננסי כולל שיתאים לצרכים שלכם. כמו כן אנו פורסים בפניכם את כלל אפשרויות הפיננסיות הטובות ביותר הקיימות וכן בניית אסטרטגיית פעולה בלתי תלויה.

  • האם עליי לתת ליועץ השקעות את תיק ההשקעות שלי או יפוי כוח בחשבון הבנק שלי?

תשובה: לא. ייעוץ השקעות ניתן ללא קשר היכן מנוהל חשבונכם (בנק או בית השקעות) וללא צורך במתן יפוי כוח.

אתה בעל החשבון ואתה בוחר היכן לנהל אותו וליועץ ההשקעות הפרטי אין נגישות בשום דרך לחשבון זה.

עם זאת, במידה ותהיה דרישה אחרת שלכם – ניתן לפעול גם עם ייפוי כוח שלם או חלקי.

  • איך שרות ייעוץ ההשקעות והחיסכון עובד?

תשובה: דרכנו פשוטה ונגישה מאוד.

לאחר פגישה ראשונית ובחינת כל הצרכים נבנה עבורכם תיק השקעות או תיק חיסכון שיהיה הטוב והמתאים ביותר. לאחר השלמת העבודה נעביר לכם מסמך מפורט – פרוטוקול ייעוץ – ובו הוראות פעולה אותם ניתן לבצע מול הפקיד בבנק או מנהל התיקים שלך. במקביל תעברו למעקב שוטף שיבחן בכל רגע נתון האם תיק ההשקעות שלכם מתפקד כראוי.

  • מה קורה לאחר פגישת הייעוץ ויישומו?

תשובה: לאחר שהותאם עבורכם הפרופיל הפיננסי המתאים מתחיל התהליך השוטף בו אני עוקב אחר ביצועי תיק ההשקעות ויוזם איתכם קשר חודשי \ דו חודשי לעדכונים או לשינויים רלוונטיים. כמובן שעומדת לכם הזכות ליזום איתי קשר בכל עת לשאלות או הבהרות לגבי המצב הפיננסי שלכם.

 

הרשמו לעידכונים

הרשמה
לעידכונים