מגל מערכות אבטחה

כן, יש חברה כזאת. לפני לא מעט שנים המניות שלה אפילו נסחרו בבורסה המקומית אך מסיבות רגולטוריות וכלכליות החליטו בהנהלת החברה לגרוע את המניה מהמסחר בתל אביב כך שהמסחר במניה קיים היום רק בנאסד”ק תחת הסימבול – MAGS.

מגל מערכות אבטחה פועלת במגוון תחומים שקשורים לאבטחה כגון אבטחה ממוחשבת של מתקנים רגישים, שדות תעופה, בתי סוהר, גופים ממשלתיים ועוד. ולקינוח, החברה פועלת גם בתחום הקמת גדרות ביטחון לסוגיהן בכל מיני תחומים, אזרחיים וצבאיים.

איני מתכוון לרגע לנהל בפוסט הזה ניתוח מעמיק של דוחות החברה רווחיה או מצב המאזן שלה. כרגע זה פחות מעניין.

לטעמי מה שמעניין זה שיש נשיא חדש בבית הלבן, דונלד טראמפ, שאומר מעל כל גבעה ומתחת לכל עץ רענן כי הוא מתכוון לבנות גדר בין ארה”ב לבין מקסיקו. האם זה יקרה בסוף – או לא – אין לי מושג. אך שימו לב, שוק ההון חי ונושם ציפיות ולכן אם נחבר בין ההצהרות של טראמפ לבין חברה ישראלית מומחית בתחום – יתכן וניתן לקבל פה שילוב מעניין. אם יהיו מגעים קונקרטיים – השילוב יהיה מנצח.

בשנה האחרונה המניה אכן עלתה מ – 4$ לרמתה היום – 7$ כאשר עיקר המומנטום היה, כצפוי, מאז נובמבר 2016.

למשקיעים שאוהבים פלפל בתיק ההשקעות ואוהבים לרכב על גלי הציפיות – זה בהחלט יכול להיות נייר שכזה.

.

סקירה זו נועדה לשם מסירת מידע בלבד, ובשום אופן אין לראות בה חוות דעת, הצעה, המלצה או יעוץ לרכישה ו/או החזקה ו/או מכירה של ניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים המתוארים בה. הסקירה מתבססת על מידע אשר פורסם לציבור, אשר גיא חזן – יועץ השקעות סבר כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצע בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. המידע המופיע בסקירה זו אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והניתוח המפורטים, לרבות הדעות המובאות, בסקירה זו, עשויים להשתנות ללא מתן הודעה נוספת. סקירה זו היא על דעת הכותב בלבד ומשקפת את הבנתו ליום כתיבתה. סקירה זו אינה מהווה תחליף, בשום צורה שהיא, לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכיו המיוחדים של כל אדם. גיא חזן – יועץ השקעות לא יהיה אחראי, בכל צורה שהיא, לכל נזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה משימוש בסקירה זו, ככל שייגרם כזה, וכן הוא אינו יכול לערוב ו/או להיות אחראי למהימנות, דיוק ושלמות המידע המפורט בסקירה זו. גיא חזן – יועץ השקעות, עשוי לייעץ ללקוחותיו להחזיק בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים הנכללים בסקירה זו, ככל שמפורטים כאלה, מעת לעת, לפני פרסום הסקירה, בזמן פרסומה ולאחר פרסומה. גיא חזן – יועץ השקעות אינו מתחייב ואין בסקירה זו משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מכל סוג של פעולה בהתאם לאמור בסקירה זו.