איך למצוא מניות מנצחות

יש באמת תשובה לזה.

במילה אחת – ישי. בשתי מילים – ישי דוידי. בחמש מילים – חברת פימי של ישי דוידי.

יתכן ומרבית האנשים אינם מכירים את האיש ואת פועלו ואינם מכירים את החברה בראשה הוא עומד.

אז למי שלא מכיר… חברת פימי מנהלת קרן השקעות אשר משקיעה בחברות, משביחה אותן ואז מוכרת ברווח.

חברת פימי רשמה לאורך השנים הצלחות רבות ומאחר ויש לא מעט חברות ציבוריות בהן היא השקיעה ניתן למדוד את ביצועיה באופן כמעט מדויק.

מסתבר שבפימי יושבים אנשים רציניים שיודעים לבדוק, לנתח ולבצע השקעות בחברות באופן כזה שיניב רווח.

פימי הינה משקיע אסטרטגי שבא לשנות ולהשפיע ולא ‘פליפר מנייתי’ ולכן ההשקעות שלה הן בנתחים גדולים מהחברה וכן השקעות לאורך זמן.

פימי מקימה קרנות השקעה אשר מגייסות כסף אשר משמש להשקעות בהתאם לנסיבות.

בין ההשקעות של החברה ניתן למנות את ליפמן, פורמולה, גילת, תדיראן קשר, סולבר, מגל, נייר חדרה, פולירם, המלט ועוד חברות רבות וטובות, פרטיות וציבוריות, בשוק הישראלי.

אז מה הקשר בין זה לבין מניות מנצחות?

אני מציע שיטה פשוטה.. למה לא לעקוב אחר פעילותה של פימי?!

אם המשקיע מקבל על עצמו את השיטה של השקעת ערך לטווח ארוך תוך הבנה שפימי מצליחה לזהות השקעות טובות – שווה לבחון את השיטה הפשוטה יחסית.

מאחר ופימי הופכת בכל השקעותיה לבעלת עניין יש חובת פרסום לכל כניסה להשקעה, לכל שינוי השקעה ולכל מכירת השקעה – וכך ניתן לעקוב אחר פעילות החברה.

.

סקירה זו נועדה לשם מסירת מידע בלבד, ובשום אופן אין לראות בה חוות דעת, הצעה, המלצה או יעוץ לרכישה ו/או החזקה ו/או מכירה של ניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים המתוארים בה. הסקירה מתבססת על מידע אשר פורסם לציבור, אשר גיא חזן – יועץ השקעות סבר כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצע בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. המידע המופיע בסקירה זו אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והניתוח המפורטים, לרבות הדעות המובאות, בסקירה זו, עשויים להשתנות ללא מתן הודעה נוספת. סקירה זו היא על דעת הכותב בלבד ומשקפת את הבנתו ליום כתיבתה. סקירה זו אינה מהווה תחליף, בשום צורה שהיא, לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכיו המיוחדים של כל אדם. גיא חזן – יועץ השקעות לא יהיה אחראי, בכל צורה שהיא, לכל נזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה משימוש בסקירה זו, ככל שייגרם כזה, וכן הוא אינו יכול לערוב ו/או להיות אחראי למהימנות, דיוק ושלמות המידע המפורט בסקירה זו. גיא חזן – יועץ השקעות, עשוי לייעץ ללקוחותיו להחזיק בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים הנכללים בסקירה זו, ככל שמפורטים כאלה, מעת לעת, לפני פרסום הסקירה, בזמן פרסומה ולאחר פרסומה. גיא חזן – יועץ השקעות אינו מתחייב ואין בסקירה זו משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מכל סוג של פעולה בהתאם לאמור בסקירה זו.