רפואה חכמה – השקעה מתוחכמת

אפשר להיחשף לזה היום.

כמו מהפכות טכנולוגיות אחרות גם בתחום הרפואי מתחוללת מהפיכה שאנחנו רק בתחילתה. אמנם מדובר במגזר נישתי הפרוס על פני כמה סקטורים אך עדיין, בראיה ארוכת טווח – החברות במדד יכולות להגיב טוב להתפתחויות הטכנולוגיות ולהינות מפירות הקידמה.

הרפואה החכמה עושה שימוש בכל הטכנולוגיות החדשות. החל מהאינטרנט של הדברים, ביג דאטה, טכנולוגית ענן, בינה מלאכותית ועוד.

השינוי מתחיל במודל הרפואי-טיפול ממוקד חולה, בנייה של אינפורמציה-ממידע קליני למידע רפואי, בניהול רפואי-ניהול מותאם אישית ומושגי מניעה וטיפול-רפואה מונעת.

בין המגזרים שפועלים בתחום ניתן למנות חברות מתחום הרובוטיקה, ננוטכנולוגיה, רצף גנטי, ניטור רפואי, הנדסה ביולוגית, ביואינפורמטיקה, מדעי המוח ומכשירים רפואיים.

שורה תחתונה:

אמנם לא תחום פשוט אך בהחלט עונה להגדרה של השקעה מתוחכמת.

יש קרן נאמנות אחת המאפשרת חשיפה:

קסם KTF( 4D )Life Advanced Indxx Thematic

.

סקירה זו נועדה לשם מסירת מידע בלבד, ובשום אופן אין לראות בה חוות דעת, הצעה, המלצה או יעוץ לרכישה ו/או החזקה ו/או מכירה של ניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים המתוארים בה. הסקירה מתבססת על מידע אשר פורסם לציבור, אשר גיא חזן – יועץ השקעות סבר כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצע בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. המידע המופיע בסקירה זו אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והניתוח המפורטים, לרבות הדעות המובאות, בסקירה זו, עשויים להשתנות ללא מתן הודעה נוספת. סקירה זו היא על דעת הכותב בלבד ומשקפת את הבנתו ליום כתיבתה. סקירה זו אינה מהווה תחליף, בשום צורה שהיא, לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכיו המיוחדים של כל אדם. גיא חזן – יועץ השקעות לא יהיה אחראי, בכל צורה שהיא, לכל נזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה משימוש בסקירה זו, ככל שייגרם כזה, וכן הוא אינו יכול לערוב ו/או להיות אחראי למהימנות, דיוק ושלמות המידע המפורט בסקירה זו. גיא חזן – יועץ השקעות, עשוי לייעץ ללקוחותיו להחזיק בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים הנכללים בסקירה זו, ככל שמפורטים כאלה, מעת לעת, לפני פרסום הסקירה, בזמן פרסומה ולאחר פרסומה. גיא חזן – יועץ השקעות אינו מתחייב ואין בסקירה זו משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מכל סוג של פעולה בהתאם לאמור בסקירה זו.